Gebze Tasarım Logo

NEDEN BİZ ?

HİZMETLERİMİZ

NEREDEYİZ ?

En iyi yapabildiğimiz ve sevdiğimiz işi yapıyoruz. Web tasarım ve web hosting alanlarında hizmet vermekteyiz. İletişim bilgilerimize ve talep formuna ulaşmak için tıklayın.


Web Tasarım Hizmetleri , Hosting ve Kurumsal Çözümler  

 

Web tasarım için Gebze de doğru adres  

 

"Firmanızı bilmeyen kalmasın"  


 
Anasayfa
Gebze Tasarım
      Web Tasarım
      Web Hosting
      E-Ticaret
      Kurumsal Kimlik Çalışmaları
      Arama Motoru Optimizasyonu
      Multimedia
      Emlak Paketi
Referanlarımız
Web Tasarım Teklif Formu
İletişim
 

Tanıtım Cd`leri - MultiMedia


Interaktif multimedya CD'ler günümüzde birçok alanda artık broşür ve katalogların yerini almış bulunmakta. Interaktif CD'lerin, size özel olması, etkileyici ve akılda kalıcı olması, kapasitesi ile bir broşüre sığdırmakta güçlük çekeceğiniz resimlerin ve asla bir broşüre koyamayacağınız video görüntülerinin konulması ve gerek postalama maliyeti gerekse katalog, broşür basım maliyetlerinizi düşürmesi açısından avantajları büyüktür.

Firmanızın tanıtımına yönelik sunum çalışmaları dijital ortamda, kaliteli görsel tasarım ve son teknolojiler kullanılarak multimedya cd ve/veya internet üzerinde çalışabilecek şekilde hazırlanmaktadır.

Tüm ortamlarda rahatlıkla çalışabilecek şekilde hazırlanan görsellik ve teknik bakımdan zengin sunum çalışması kullanımı kolay ve çok amaçlı bir etkileşimli tanıtımı hedeflemektedir. Bilgisayarınızdan direkt olarak veya bir projeksiyon cihazı sayesinde müşterilerinize etkili bir şekilde sunum yapabilir ve firmanızın prestijini güçlendirebilirsiniz.


Anasayfa   |   Hizmetlerimiz   |   Referanslarımız   |   Web Tasarım Teklif Formu   |   İletişim                                                                                                                        2008 © Gebze Tasarım Her Hakkı Saklıdır.